JUBEL PÅ SANDVOLL: Skarphedin sitt jentelag J13 spelte festfotball på Sandvoll både laurdag og sundag. Her kostar dei på seg eit jubelbrøl etter 3-0-siger over Gjerdrum laurdag.
Øystein Akselberg
Fotballcupen: Jenter med futt til finalen
Sommarlandcup i fotball går av stabelen i helga. Stor-arrangementet har 222 lag og 3500 besøkande. Det var eit yrande liv på banene i helga og Skarphedin sitt jentelag J13 blei lagt merke til med godt humør og feiande flott innsats.
Sommarlandcup i fotball har ein tradisjon på å samle folk frå heile Sør-Noreg til fotballfest i Midt-Telemark. Arrangørklubben Skarphedin står for eit stort arbeid og har 350 folk på dugnad under eit arrangement som omset for fine 3,5 millionar kroner. Det gjev eit stort bidrag til klubbkassa i den lokale fotballklubben.
5 veker for 5 kroner
Deretter 145 per månad.
Inga binding.
Kjøp